Frenzy - це "портативний ╕нструмент системного адм╕н╕стратора", LiveCD на баз╕ операц╕йно╖ системи FreeBSD, завантажившись з якого, адм╕н╕стратор отриму╓ повн╕стю роботоздатну систему з повноц╕нним набором програмного забезпечення для налаштування, перев╕рки ╕ анал╕зу мереж╕, тестування апаратного забезпечення та багатьох ╕нших задач.
Розсилка 'Frenzy'
Дискус╕йний список поштово╖ розсилки Frenzy.
П╕дписатися ]  [ Читати арх╕в ] [ RSS ]

Рел╕з Frenzy 1.0 буде випущено в к╕нц╕ травня.

Зб╕р кошт╕в завершено.01.05.2006. Вийшла Frenzy 1.0-BETA1 (на distrowatch.com про це написали ран╕ше мене :) ) Запрошую ус╕х взяти участь у бета-тестуванн╕.
╤нформац╕я про поточну верс╕ю (обов'язково прочитати!)
Завантажити: дзеркало 1 (md5), дзеркало 2 (md5).
29.03.2006. Акц╕я по збору кошт╕в на розробку Frenzy принесла позитивн╕ результати. Нараз╕ з╕брано понад 50% необх╕дних кошт╕в, тобто на перший м╕сяць грош╕ вже з╕бран╕. Хочу подякувати вс╕м, хто вже допом╕г розробнику.
Не бачу сенсу в╕дкладати роботу до завершення збору кошт╕в, тому робота в режим╕ повно╖ зайнятост╕ розпочнеться 3 кв╕тня.. ╤нформац╕я про х╕д роботи буде з'являтися у поштов╕й розсилц╕ та на форум╕. Результат роботи - бета-верс╕ю Frenzy буде випущено до 1 травня. Ф╕нальний випуск в╕дбудеться (за умови збору 100% кошт╕в) 29 травня.
28.12.2005. Вих╕д бета-верс╕╖ та оф╕ц╕йного рел╕зу в╕дклада╓ться на не визначений терм╕н. Причина усе та ж - в╕дсутн╕сть в╕льного часу у розробника (у зв'язку ╕з народженням сина). Велика частина роботи вже зроблена, однак, ще ╓ не завершен╕ компоненти, без яких рел╕з не може бути випущений.
Про нов╕ терм╕ни буде пов╕домлено додатково. Покищо я не можу нав╕ть приблизно в╕дпов╕сти на питання "коли вийде новий рел╕з?".
Ус╕х з наступаючим новим роком! Усього хорошого!
2.11.2005. Розробка ново╖ верс╕╖ Frenzy пов╕льно просува╓ться. Тр╕шки про те, що нас оч╕ку╓ в майбутн╕й верс╕╖:
  • Базова система - 6.0-RELEASE
  • Наб╕р додатк╕в сутт╓во оновлено, додано чимало корисних утил╕т. Найближчим часом буде опубл╕ковано повний список програмного забезпечення.
  • Перероблен╕ сценар╕╖ для зб╕рки. Вони стали модульними ╕ б╕льш "прозорими", налаштування знаходяться в окремому файл╕.
  • Про перероблений завантажувач я вже писав ран╕ше, повторюватися не буду.
  • Частина систему, яку скаладають сценар╕╖ (lan-config та ╕н.) було переписано з використанням gettext. Для програм використовуватиметься ╓диний cdialog-based ╕нтерфейс. Будуть створен╕ (покищо неоф╕ц╕йно) порти для цих програм.
  • Завершу╓ться робота над ╕нсталятором. Буде можливою установка на HDD та USB Flash.
  • Для бажаючих самост╕но з╕брати Frenzy буде випущено диск Frenzy SDK, який м╕ститиме джерельн╕ тексти системи, сценар╕╖ для ╖╖ зб╕рки, порти, джерельн╕ тексти програм (або пакаджи, покищо не вир╕шено).
Перший терм╕н виходу рел╕за - грудень цього року.
1.08.2005. Невеличкий подарунок до дня системного адм╕н╕стратора :)
Тепер Frenzy 0.3 можна встановити на USB Flash. Як це зробити, читайте тут.
19.07.2005. Йде робота над новим завантажувачем (зн╕мок екрану).
Для тих, кому ц╕каво, як йшла робота над Frenzy 0.3, виклав скани "робочих нотаток". [ дивитися ]
21.06.2005. У зв'язку ╕з завантажен╕стю розробника, вих╕д ново╖ верс╕╖ Frenzy в╕дклада╓ться.
Шукаю розробник╕в для участ╕ у проект╕. Ус╕м бажачим прохання звертатися особистою поштою або в ICQ.
Основними завданнями для нового рел╕зу ╓: написання сценар╕ю ╕нсталяц╕╖ на жорсткий диск, переробка системи налаштування, керування процесом завантаження, оновлення набору програм. Базовою системою для нового рел╕зу буде FreeBSD 5.4. [ Список завдань нового рал╕зу ]
23.12.2004. Нижнегородською групою групою користувач╕в FreeBSD випущено латку для Frenzy 0.3, який включа╓ ус╕ зм╕ни з латки 0.3.1 та дода╓ п╕дтримку файлово╖ системи ReiserFS. [ Xdelta-латка для верс╕╖ 0.3 ]
10.12.2004. Нижнегородською групою користувач╕в FreeBSD по створенню на баз╕ Frenzy LiveCD-дистрибутива, нац╕леного на використання простими користувачами. Проект ╓ оф╕ц╕йною переробкою (та окремою г╕лкою) ╕ буде б╕дтримуватися. [ Обговорення проекту ]
15.11.2004. Випущено наб╕р виправлено до верс╕╖ 0.3.1pre. Латка носить експериментальний характер. [ Xdelta-латка ] [ Список зм╕н ]
28.07.2004. Вийшов рел╕з Frenzy 0.3
Як завжди, доступний iso-образ та сценар╕╖ для зб╕рки. [ Загальна ╕нформац╕я ] [ Список програмного забезпечення ] [ ЧаП ]
19.05.2004. Для тих, хто хоче допомогти проекту, додано розд╕л "П╕дтримка".
05.02.2004. В╕дкрито IRC-канал #frenzy в мереж╕ RusNet. Запрошуються ус╕ бажаюч╕. [ Список сервер╕в мереж╕ RusNet ]
06.10.2003. В╕дкрито дискус╕йний поштовий список розсилки, присв'ячений Frenzy. Запрошуються ус╕ бажаюч╕. [ Форма для п╕дписки ]
 http://frenzy.org.ua/ua/index.shtml  [ 07.09.07 10:25 ]

  Check out our Frappr!
Rambler's Top100  

#StopWarInUkraine